<

У Чернігові за один депутатський мандат змагатимуться 127 кандидатів

Центральна виборча комісія (ЦВК) завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах 26 липня 2015 року в одномандатному виборчому окрузі (ОВО) № 205 у Чернігові. Всього зареєстровано 127 кандидатів, що є рекордом в історії України.

«30 червня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів заступник голови комісії Андрій Магера. Розглянувши відповідні документи, комісія зареєструвала 34 кандидати у народні депутати України в ОВО № 205 на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року. Відповідно до виборчого закону, сьогодні Центральна виборча комісія завершила процес реєстрації кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 року. Всього зареєстровано 127 кандидатів у народні депутати України», – повідомила прес-служба ЦВК.

Раніше у Комітеті виборців України (КВУ) зазначали аномальну кількість кандидатів на 205-му окрузі. Так, минулого року під час парламентських виборів на цьому ж окрузі було зареєстровано близько 20  кандидатів.  У КВУ надмірне бажання деяких осіб стати народними депутатами пояснили можливістю збагатитись під час виборчого процесу. «Зокрема, кандидати можуть продавати свої місця у дільничних виборчих комісіях на користь зацікавлених осіб, які прагнуть контролювати склад комісій. Таким чином, значна кількість технічних кандидатів в 205 окрузі може спричинити виборчі порушення під час довиборів 26 липня», – заявляли у комітеті, нагадує Укрінформ.

Також навколо 205-го округу вибухнув скандал: нардеп від БПП Микола Томенко закликав президента зупинити поїздки міністрів та інших посадовців до Чернігова, де 26 липня мають відбутися проміжні вибори до парламенту.  «Міністри у нас на пожежу не встигають, в АТО - бояться, від людей (учителів, медиків) тримаються подалі, а в Чернігів через день їздять... Зупиніть ці вояжі!», – сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук