У Донецьку почалися переговори між представниками України, «ЛНР», «ДНР» і РФ

СуспільствоРоман Ганкевич, 23 червня 2014251060

У понеділок, 23 червня, в Донецькій обласній державній адміністрації почалися багатосторонні переговори між представниками України, самопроголошених «Донецької» і «Луганської народних республік» і Російської Федерації щодо врегулювання ситуації на сході України. Перемовини відбуваються також за участі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

У переговорах беруть участь посол РФ в Україні Михайло Зурабов, представник чинного голови ОБСЄ Хайді Тальявіні, другий президент України Леонід Кучма, глава громадської організації «Український вибір» Віктор Медведчук, самопроголошений прем'єр-міністр «ДНР» Олександр Бородай, лідер руху «Юго-Восток» Олег Царьов та представники самопроголошеної «Луганської народної республіки».

Між тим журналіст Мустафа Найєм на своїй сторінці Facebook уточнив, що Віктор Медведчук не входить в групу офіційної делегації, а є медіатором у перемовинах самопроголошених республік з керівництвом ОБСЄ.

«А ось і наша асиметрична відповідь Кремлю: представником України в тристоронній контактній групі (Україна-ОБСЄ-Росія) з приводу реалізації мирного плана Петра Порошенка стане Леонід Кучма», - написав він.

«Участь Леоніда Кучми свідчить про високу увагу президента України до цієї місії», - заявив Петро Порошенко під час погодження складу представників контактної групи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук