У Донецьку вимагають позбавити громадянства Ківалова і Колесніченка

Марта Кривецька, 5 липня 201255
Вадим Колесніченко

Мітингувальники на підтримку української мови в Донецьку у своїй резолюції, відправленій Віктору Януковичу 4 липня, вимагають позбавити громадянства авторів мовного законопроекту Ківалова і Колесніченка.

 У Донецьку учасники мітингу на захист української мови вимагали позбавити українського громадянства народних депутатів Вадима Колесниченка та Сергія Кивалова.

Більш 100 людей прийшли на акцію під національними прапорами України, а також прапорами партій «Фронту Змін», «Руху», «УДАРу», «Свободи», «Громадянської позіції», «Нашої Україною», БЮТ.

В останньому пункті своїй резолюції учасники мітингу вимагали позбавити українського громадянства авторів цього закону — Колесніченко і Ківалова.

Як повідомлялося, у резолюції мітингувальники також вимагали від народних депутатів, «які ідентифікують себе, як опозиція, негайно опротестувати» прийнятий закон про мови; від Володимира Литвина вимагали «не підписувати і не подавати на підпис Президенту» даний закон. Від Віктора Януковича учасники акції вимагали заветувати «ганебний закон, який знищує українську державність».

Резолюцію, підписану учасниками протестної акції, поштою відправили до Києва президенту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук