У Дрогобичі оголосили конкурс на посаду затриманого на хабарі директора музучилища
Попереднього керівника-хабарника оштрафували на 17 тис. грн
На заміщення вакантної посади директора Дрогобицького державного музичного училища ім. В. Барвінського департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА оголосив конкурс.
Серед вимог до претендентів є: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта, мати вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менше як 10 років, передає прес-служба ЛОДА.
Докладніше про необхідні документи, які потрібно подати, а також про умови конкурсу можна дізнатися тут.
Вибори директора КЗ ЛОР «Дрогобицьке державне музичне училище ім. В. Барвінського» відбудуться 21 січня 2016 року.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleНагадаємо, директора Дрогобицького державного музучилища Миколу Ластовецького затримали наприкінці липня під час отримання частини обумовленого хабара в сумі $500 за зарахування на заочну форму навчання. Ще $100 він погодився отримати після зарахування на навчання. Суд оштрафував хабарника на ₴17 тис., а також заборонив йому займати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на півтора року.
Додамо, що на сайті державного училища і досі вказано, що Микола Ластовецький є директором цього навчального закладу.