У Франківському районі Львова ремонтують внутрішні двори

Головні новини Львова 03.05Вікторія Іваскевич, 3 травня 2017, 14:35 805 0

У Львові ремонтують двори та внутрішньо квартальні вулиці. Роботи проводять районні адміністрації. В середньому ремонт одного дворика коштує до 1,5 млн грн.

У Франківському районі місто наводить лад у дворах будинків, які взяло на обслуговування від КЕВ. Наразі роботи тривають на вул. Стрийській, 60-76 та вул. Науковій, 19. Вже завершено роботи на Стрийській, 78.

На Стрийській, 60 торік відремонтували мережі і вже замощують дорогу та тротуари бруківкою.

«Ці роботи було розпочато наприкінці березня, я думаю, десь в 20-их числах травня ми завершимо роботи щодо облаштування бруківки», ― каже голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида.

Мешканці розповідають: три роки просили чиновників, аби їхній двір відремонтували. Адже в підвалах стояла вода, а від старого асфальту на тротуарах і проїжджій частині мало що залишилось.

Пані Марія живе тут півстоліття, але не пам'ятає, щоб двір ремонтували. Тому тепер уважно стежить за виконанням робіт.

«Дуже швидко роблять, ― каже пані Марія. ― Люди дещо підказують, от нам пороги поробили, для машин збільшили стоянки. Трохи двора врізали, але зробили стоянки».

Далі все залежить від мешканців.

«Є, наприклад, спортивні майданчики, є дитячі майданчики. Одні мешканці говорять: ми хочемо мати маленьке футбольне поле для дітей, інші мешканці говорять: а нам цього не треба, ми старші, ми не хочемо шуму, тому тут має бути дуже якісна комунікація, якщо вона буде якісна. Буде набагато більше порядку», ― певен міський голова Андрій Садовий.

Також мешканці хочуть, аби у дворі поставили новий дитячий майданчик та облаштували поле для міні-футболу. Щодо дитячого майданчика, то в райадміністрації вже працюють над проектом.

Загалом на капітальний ремонт дворів, внутрішньоквартальних доріг та тротуарів Франківський район отримає цього року 19,3 млн грн з міського бюджету. Заплановані обсяги ремонту – понад 30 тис. м² проїзної частини та 3,4 тис. м² тротуарів.

Також в межах виконання громадських проектів передбачено: капітальний ремонт міжквартального проїзду від будинку № 63 до будинку №69 на вул. Академіка Рудницького, облаштування громадського простору на вул. Остроградських, 2, 10, 12 (капремонт), капітальний ремонт міжквартального проїзду від вул. Тролейбусної, 7 до будинку № 33 вул. І.Рубчака. Разом на ці роботи передбачено майже 556 тис. грн.

У Залізничному районі у 2017 році заплановано створення громадських просторів, двориків та площ за адресами – вул. Виговського, 41, вул. Головатого, 7а, вул. Д. Бортнянського, 44. Вартість робіт на цих об’єктах становитиме 535,75 тис. грн.

Також передбачено ремонт внутрішньоквартальних вулиць – 14 об’єктів (вул. Виговського, 31, 33, вул. Сластіона, 2, вул. Кульчицька, 1, вул. Комарова, 20,22,22а, Любінська, 89в, вул. С.Петрлюри, 41,43 та ін). На ці роботи передбачено 14 млн грн.

У Личаківському районі планують ремонтні роботи у трьох двориках на вул. Шафарика, 4, 6, 8а. Будуть проведені ремонтні роботи з облаштування пішохідних тротуарів, стоянки для автомобілів та облагородження дитячого та спортивного майданчика. На ремонти двориків із міського бюджету виділено 1,5 млн грн.

У Шевченківському районі планують роботи по семи дворах: вул. Золота, 36, вул. Творча, 16, вул. І. Миколайчука, 8 – Плугова, 7 (це один двір), вул. Базарна, 50, вул. Волинська, 21, вул. І. Миколайчука, 20, вул. Т. Шевченка, 340.

Загальна сума ремонту – 6 млн 555 тис. грн. Зараз триває підготовка проектно-кошторисної документації на ремонт цих дворів. Також вже оголошено тендер на ремонт двору на вул. Творчій, 16.

У Галицькому районі завершують великий проект щодо облаштування громадського простору та парковки біля Львівського цирку з ремонтом вул. Замкненої. Також завершують роботи з благоустрою дворика на вул. Театральній, 7. Тут коштом GIZ виконано мощення, Галицька районна адміністрація профінансувала роботи з каналізування. Також на завершенні роботи на вул. Ференца Ліста та Братів Рогатинців. Ці об’єкти розпочали торік виконувати спільно з GIZ.

На капітальний ремонт дворів, внутрішньоквартальних доріг, тротуарів передбачено 7,8 млн грн. Мова йде про такі об’єкти: пр. Чорновола ― пл.700-річчя Львова, вул. Драгоманова, вул. Просвіти, вул. Рутковича, вул. Кубійовича, вул. вул. Б.Хмельницького, 51-63.

На створення громадських просторів, ремонт дворів та площ передбачено 6,656 млн грн.

У Сихівському районі облаштували дворик на пр. Червоної Калини, 98-100 та завершують облаштовувати на вул. Драгана, 8-10. Загалом на ці роботи передбачено понад 1 млн. грн. Також цьогоріч завершать роботи з облаштування громадського простору на вул. Морозна – Зубрівська. Вартість цих робіт складає 1 млн. 450 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук