У Гвіані успішно запустили ракету-носій з українським двигуном

Маршовий двигун РД-843 розробило українське конструкторське бюро «Південне»

СуспільствоЮрій Братюк, 23 березня 20195560

У Французькій Гвіані пройшов успішний запуск європейської ракети-носія Vega з космічним супутником Prisma, який дистанційно зондуватиме Землю.

Європейське космічне агентство, у співпраці з італійськими фахівцями, успішно запустили ракету-носій легкого класу Vega з італійським супутником з космодрому Куру у Французькій Гвіані. Для верхнього, тобто четвертого ступеня, цієї ракети українське конструкторське бюро «Південне» розробило маршовий двигун РД-843, який виготовив пізніше «Південмаш».

В мережі опублікували відео запуску ракети.

«Південмаш» бере участь у проекті Vega з 2004 року. Перший запуск Vega відбувся 13 лютого 2012 року. 14 успішних запусків вже виконано з урахуванням поточного запуску.

Варто зазначити, що Prisma – малий супутник італійського космічного агентства, який використовуватиметься для спостереження Землі. Основне завдання апарата – продемонструвати роботу нового потужного електрооптичного інструменту, який допоможе в моніторингу сільськогосподарських і водних ресурсів, а також дослідженню екологічної ситуації загалом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук