У Греції в день виборів спробували підірвати телередакцію

СвітМарта Кривецька, 17 червня 20124240
У Греції в день виборів спробували підірвати телередакцію

Невідомі кинули гранату біля будівлі редакції телеканалі Skai, що розташована в передмісті Афін – Фалері. Про це повідомили журналісти грецького телеканалу.

«За свідченням охорони двоє чоловіків під’їхали на мотоциклі до будівлі телеканалу та кинули гранату, яка не спрацювала»,  - сказав представник поліції.

Співробітників грецької телекомпанія Skai було евакуйовані, на місці працюють поліцейські вибухотехніки. З їх повідомлення, протягом 45 хвилин після евакуації персоналу редакції вибуху не відбулось. Рух транспорту у районі інциденту було перекрито.

Окрім того до редакції зателефонував невідомий та повідомив, що в будівлі закладено ще одну бомбу.  «Не залежно від того, це фарс чи ні, мова йде про спробу порушити плюралізм та вільне інформування про вибори», - мовиться у заяві телеканалу.

Інцидент вже засудили в уряді  Греції. «Коли хтось кидає гранату в телеканал, це потрібно засудити.. Демократію не можна залякати», - сказав представник уряду Дмітріс Ціодрас.

«Це атака проти демократії та свободи інформації. На щастя,  жертв немає», - сказав представник правоцентристської партії «Нова демократія» Янніс Міхелакіс.

«Це винятково небезпечні дії, направлені проти демократії в день виборів», - заявив представник ліворадикальної партії СІРІЗА  Панос Скурлетис.

Нагадаємо, сьогодні у Греції проходять позачергові  парламентські вибори.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук