У Грузії після підрахунку 50% бюлетенів у парламент проходять дві партії

СвітЮлія Поліковська, 9 жовтня 20164900
У Грузії триває підрахунок результатів голосування на парламентських виборах

У Грузії за результатами підрахунку результатів голосування на 54,51% виборчих дільниць правляча партія «Грузинська мрія» отримує більшість місць в парламенті - 50,44% голосів. Про це повідомлено на сайті грузинської Центральної виборчої комісії.

У партії «Єдиний національний рух» – 26,67% голосів виборців, при цьому розрив між двома основними політичними силами поступово скорочується.

Також є ймовірність входження в парламент проросійського блоку, очолюваного партією «Альянс патріотів Грузії», в якої поки що 4,77%.

Інші партії за підсумками підрахунку бюлетенів з понад 50% дільниць поки не подолали п’ятивідсотковий бар’єр: партія екс-посла Грузії при ООН і екс-міністра оборони Іраклія Аласанії «Вільні демократи» набрала 3,9%, рух відомого оперного співака Паати Бурчуладзе «Держава для народу» – 3,67 %, «Демократичний рух – Єдина Грузія» Ніно Бурджанадзе – 3,27%. Лейбористська партія Грузії отримала 3%, Республіканська партія нинішнього глави парламенту Давида Усупашвілі – 1,44%, інші – менше відсотка.

За остаточними даними ЦВК Грузії, в парламентських виборах 8 жовтня 2016 року прийняли участь 1 814 276 виборців, що становить 51,63% усієї кількості виборців Грузії. На попередніх парламентських виборах 2012 року активність виборців склала 60,8%.

Нагадаємо, згідно з результатами екзит-полів, проведених міжнародною компанією GFK, на парламентських виборах у Грузії «Грузинська мрія» набирає 39,9% голосів, «Єдиний національний рух» – 32,74%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук