У гуртожитках університету Франка впродовж року вода буде за графіком

Фахівці «Львівводоканалу» спільно з представниками Личаківської РА та Управління інженерного господарства Львівської міськради за дорученням міського голови обстежили стан водопостачання гуртожитків Львівського національного університету ім. Івана Франка на вул. Медової Печери, 39-39а, Пасічна, 22, 62в-б.

Приводом для цього послужили скарги студентів на графікове водопостачання, йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Під час обстеження з’ясувалося, що водопостачання гуртожитків здійснюється цілодобово з достатнім тиском води. Однак підкачування води на верхні поверхи будинків відбувається за допомогою локальної насосної станції, яка перебуває на балансі університету.

«Директор студентського містечка Р.Березюк був присутній під час обстеження. Він підтвердив, що немає жодних претензій до водоканалу щодо стану водопостачання гуртожитків. Натомість повідомив, що внутрішня водопровідна мережа потребує ремонту, крани протікають, студенти воду не економлять, відтак керівництво університету прийняло рішення встановити графікову подачу води», – зазначили у «Львівводоканалі».

За словами студентського мера Євгена Пилипця, є рішення ректора ЛНУ ім. І.Франка про те, що протягом наступного року будуть проведені необхідні роботи для налагодження цілодобового водопостачання. «Є відповідне рішення, необхідні роботи будуть виконані за рахунок спецфонду Університету. Роботи мають виконати впродовж року, обійдуться вони у близько 2 млн грн», – повідомив Євген Пилипець.

Нагадаємо, що це не перша скарга студентів вищих навчальних закладів на проблеми з водою. Зокрема, нещодавно фахівці ЛМКП «Львівводоканал» перевіряли стан водопостачання гуртожитку Академії мистецтв на вул. Кримська, 30 та 14-ти гуртожитків Львівської політехніки.

«У згадані гуртожитки вода подається цілодобово. Претензій від керівництва навчальних закладів до роботу «Львівводоканалу» не надходило. Припускаємо, що причиною дотримання графіку є бажання освітян економити кошти», – зазначили в ЛМКП «Львівводоканал».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук