У Харкові хочуть заборонити ходу КПУ та «Юго-Востока» на День міста

СуспільствоОльга Карабан, 15 серпня 201412760

Міська влада виступила проти проведення ходи 23 серпня, в День міста, харківськими комуністами та громадським рухом «Юго-Восток».

Відповідне рішення було прийнято 13 серпня на засіданні погоджувальної комісії Харківського міськвиконкому, повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Зазначається, що члени комісії розглянули заявку міськкому КПУ про покладання квітів до Меморіалу Слави в Лісопарку з 10:00 до 11:00 та проведення ходи від Дзеркального струменя до пл. Свободи з 17:30 до 18:30, де має відбутися концерт. Схожу заявку подав і громадський рух «Юго-Восток», з аналогічним часом покладання квітів на Меморіалі і ходою цим же маршрутом з 17:00 до 19:00 з проведенням мітингу і концерту на пл. Свободи. Згідно з першою заявкою, кількість учасників акції мала б скласти 1 тис. людей, щодо другої, то вона передбачає 700 осіб.

Члени погоджувальної комісії Харківського міськвиконкому рекомендували заявникам не влаштовувати ходу і концерт у зв'язку з напруженою обстановкою в місті та області через проведення антитерористичної операції на Донбасі. Крім того, на цей день заплановані інші святкові заходи, заплановані Харківською міськрадою.

Представники комуністів та руху «Юго-Восток» відмовилися йти на поступки. У зв'язку з цим, Юридичному департаменту доручено підготувати позовну заяву до суду про заборону проведення 23 серпня ходи від Дзеркального струменя до пл. Свободи і проведення там концерту та мітингу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук