У Харкові «Самопоміч» подала позов до суду на «Відродження» через незаконну агітацію

У Харкові «Самопоміч» подала позов до суду на партію «Відродження» за незаконну агітацію, повідомляє прес-служба «Самопомочі».

«Партія «Відродження», від якої на посаду харківського міського голови балотується нинішній мер Геннадій Кернес, продовжує порушувати виборче законодавство, розміщуючи агітаційні матеріали на об’єктах комунальної власності – муніципальному транспорті та Харківському метрополітені. У зв’язку з цим «Об’єднання «Самопоміч» подала позив до суду щодо зняття цих незаконних матеріалів», – зазначили в партії.

«Безпосередньо сам діючий міський голова давав розпорядження, щоб зобов’язати департаменти міськради чітко дотримуватися чинного законодавства і виключити можливість розміщення агітаційних матеріалів на об’єктах комунальної власності, що їм же й не виконується. «Самопоміч» подала позовну заяву до суду, щоб зобов’язати департаменти зняти ці матеріали», – розповів юрист Євген Міліруд.

Фото прес-служби «Самопомочі»

Нагадаємо, 5 жовтня «Об’єднання «Самопоміч» звернулося до ЦВК, а також до міської та обласної виборчих комісій з вимогою зняти передвиборчу агітацію партії «Відродження».

У партії зазначають, що  протягом останнього тижня на адресу харківської міської організації «Об’єднання «Самопоміч» надійшло близько 80 скарг від виборців про порушення політичною партією «Відродження» виборчого законодавства, що стосуються правил передвиборної агітації.

Відтак «Самопоміч» створила комісію за участю членів партії й інших довірених осіб, які здійснили кілька рейдів вулицями, в громадському транспорті Харкова та виявили, що звернення харків’ян є об’єктивними та підлягають негайному реагуванню.

Крім того, «Самопоміч» готує позов до суду на партію «Наш край» за порушення гендерної квоти у 30%. «Законодавство передбачає, що у виборчому списку, згідно з нормою гендерної квоти, має бути не менше 30% жінок. Ця квота була порушена партією «Наш край». З цього приводу готується позовна заява про скасування реєстрації виборчого списку даної політичної сили, яка сьогодні також має бути подана», – наголосив правозахисник.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук