У І Міжнародному Інтернет-проекті мейл-арту взяли участь представники 17 країн світу

17 січня 20083250

Сьогодні, 17 січня, у Львові, в Музеї історії релігії відкрилася виставка поштівок "Різдвяне вітання", надісланих на Інтернет-проект мейл-арту. Участь у цьому проекті взяли близько 60 учасників із 17 країн світу, зокрема з Індонезії, Малайзії, з о. Кріт, Казахстану, Бельгії, Франції, США, Нідерландів, Польщі, і звичайно, з України.

"П’ять місяців назад ми розмістили в Інтернеті оголошення про початок міжнародного мейл-арту (пошт-арт, або поштове мистецтво), мета якого - відродити та популяризувати давній звичай святкового вітання, що відповідає специфіці музею. Участь взяли з різних куточків світу, вік учасників, які взяли участь, - від 4 років до 60", - зазначила автор цього проекту Світлана Тимків.

За її словами, цей достатньо популярний у світі вид мистецтва обмеження не має (ні вікового, ні расового, ні тендерного, ні вагового), єдине правило, яке потрібно дотримуватися - листівки мають пройти "хрещення" поштою.

"У експозиції виставлено чимало абсолютно різних листівок, тут можні побачити, що роботи виконані в різних техніках: живопис, графіка, колаж, комп’ютерний колаж, батік, шкіряне тиснення. Та й побажання різдвяні були достатньо цікавими, наприклад: аби Різдво не перетворилося на закупівельні перегони", - додала Світлана Тимків.

Виставка триватиме до 15 лютого. Усі надіслані роботи, а таких близько 100, зберігатимуться в основному фонді Музею історії релігії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук