У Кабміні обрали голову Державного космічного агентства України

Новим головою став головний конструктор ДП «​КБ "Південне"» Павло Дегтяренко

У Кабміні обрали голову Державного космічного агентства України
фото ДКАУ
ДКАУ забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері космічної діяльності

Переможцем конкурсу уряду на посаду голови Державного космічного агентства України (ДКАУ) став головний конструктор і начальник конструкторського бюро з системного проектування ракет і ракетних комплексів ДП «КБ "Південне"» Павло Дегтяренко. Результати конкурсу оголошені у вівторок, 20 червня, комісією з питань вищого корпусу держслужби за підсумками конкурсного відбору, пише «Інтерфакс-Україна»

Як зазначається, Павло Дегтяренко набрав найкращий сумарний результат за підсумками трьох етапів конкурсу: тесту, ситуаційного завдання, а також співбесіди. Друге місце - у помічника начальника Національного центру управління та випробувань космічних засобів Сергія Капштика.

З дев'яти кандидатів, які взяли участь в конкурсі, до завершального етапу були допущені четверо: крім Павла Дегтяренка та Сергія Капштика в співбесіді взяли участь глава альянсу «Нова енергія» Валерій Боровик і заступник голови держконцерну «Укроборонпром» Денис Гурак.

Також зазначається, що виконувач обов'язків глави космічного відомства Юрій Радченко, який очолює ДКАУ з вересня 2016 року, екс-глава ДКАУ Любомир Сабадош і перший заступник глави ДКАУ Олександр Голуб не набрали прохідного балу для участі в етапі співбесіди.

Проведений відповідно до закону України «Про державну службу» конкурс на посаду глави ДКАУ був оголошений Кабінетом міністрів 18 травня. На участь в конкурсі було подано 10 заявок. Згідно із затвердженим Кабміном в квітні новим Положенням про ДКАУ, глава відомства призначається і звільняється на посаду Кабінетом міністрів за пропозицією комісії з питань вищого корпусу держслужби. Пропозиції комісії з призначення голови ДКАУ виносяться на розгляд Кабміну за підсумками конкурсу. Раніше керівник ДКАУ звільнявся і призначався урядом за поданням прем'єра.

Слід зазначити, що ДКАУ - центральний орган виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері космічної діяльності. Діяльність відомства спрямовується і координується Кабінетом міністрів. Сьогодні в управлінні ДКАУ знаходиться 26 підприємств і організацій космічної галузі. За даними ДКАУ, одним із пріоритетних завдань ракетно-космічної галузі на найближчу перспективу визначено старт практичної реструктуризації держпідприємств галузі.

Нагадаємо, у квітні в. о. глави космічного відомства Юрій Радченко зазначав, що Україна має можливість втілювати космічні проекти без російської підтримки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук