<

У Казахстані заарештовано двох терористів, котрі воювали у Донбасі

СвітЛюбко Петренко, 5 лютого 201513771
У Казахстані заарештовано двох терористів, котрі воювали у Донбасі

У казахстанському обласному центрі Костанай заарештовано два місцевих мешканців, котрі  воювали в Донбасі на боці Росії. Про це повідомляє інтернет-видання «Костанайські новини».

Імена заарештованих не розкриваються, в інтересах слідства, наведені лише їхні прізвиська: «Ніндзя» і «Тьоркін». Один з них безробітний і воював у Східній Україні з серпня до листопада 2014 року, другий працює у приватній фірмі, а в Донбасі перебував з липня майже до грудня.

Видання також повідомило, що обидва заарештованих виховувалися в неповних родинах, а в армії раніше не служили, тому перед відправкою в Донбас вони пройшли короткий курс бойової підготовки. При цьому «Тьоркін» перебуває на обліку в психдиспансері, тому служити й узагалі брати до рук зброю йому заборонено.

Обоє зізналися, що в загони терористів їх завербували через соціальні мережі. На слідстві вони переконували, що не вбили жодної людини, що займалися лише чергуванням на блок-постах і супроводом конвоїв.

Це вже не вперше у Казахстані притягають до кримінальної відповідальності осіб, котрі воювали в Україні в складі терористичних угруповань. В Астані нещодавно завершився судовий процес над казахстанським громадянином Євгеном Вдовенком. Його визнано винним за статтею Статтею 172. «Участь у іноземних збройних конфліктах» КК Республіки Кахахстан. Вирок – п'яти років колонії суворого режиму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук