У Киргизстані від чуми помер підліток, понад сотня в лікарні, введено карантин

СвітОксана Панчишин, 27 серпня 20136150
У Киргизстані від чуми помер підліток, понад сотня в лікарні, введено карантин
фото vichivisam.ru
Ілюстрація

Влада Киргизстану спрямувала в Іссик-Кульську область протичумну вакцину, намети та засоби індивідуального захисту для проведення протиепідемічних та профілактичних заходів.

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на представника прес-служби уряду республіки.

Міністр охорони здоров'я Киргизстану Дінара Сагінба'ва офіційно підтвердила випадок загибелі людини від чуми в республіці – в Ак-Суйському районі помер 15-річний підліток. На цей момент у районі госпіталізовано 132 людини, що мали контакти з хлопчиком. Ознак чуми ні в кого не виявлено, однак медичне спостереження за контактними особами триває.

«Під час засідання республіканської надзвичайної протиепідемічної комісії при уряді республіки у зв'язку з надзвичайною ситуацією в Ак-Суйському районі Іссик-Кульської області міністерству фінансів доручено вишукати необхідні фінансові кошти для закупівлі лікарських засобів, дезінфікуючих та витратних матеріалів для проведення протиепідемічних та профілактичних заходів», – повідомив співрозмовник агентства.

У районі введено обмежувально-карантинні заходи, виставлені міліцейські пости у відділеннях Ак-Суйської територіальної лікарні й інфекційному відділенні Іссик-Кульської обласної лікарні, де розміщені контактні особи, а також у низці населених пунктів.

Бригади медичних працівників проводять подвірні обходи з населенням, що проживає на пасовищах в Енільчек і в селі Ічке-Жергез Ак-Суйського району. Проводиться позапланова вакцинація осіб, що проживають в зоні природного вогнища виникнення чуми.

Окрім того, спеціальні групи здійснюють вилов і дослідження гризунів і їхніх бліх на чуму, повідомили в уряді країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук