У Пекіні розпочався 19-й з'їзд Комуністичної партії Китаю

Від 1949 року Компартія перебуває при владі у Китаї

СвітКатерина Чурилова, 18 жовтня 20172720
У Пекіні розпочався 19-й з'їзд Комуністичної партії Китаю
фото Xinhua/Zhang Duo
Китайці під час з'їзду планують оновити Політбюро та ЦК партії

У Пекіні «в урочистій обстановці» розпочав роботу 19-й з'їзд Китайської комуністичної партії (КПК). Про це повідомляє державне агентство «Сіньхуа».

У з'їзді беруть участь близько 2,3 тис. делегатів, які заслухають доповідь генерального секретаря Центрального комітету КПК Сі Цзіньпіна, а пізніше – звіт Центральної комісії КПК з перевірки дисципліни.

Форум триватиме до 24 жовтня, на ньому планується розглянути результати роботи партії за останні п'ять років, обговорити суспільно-економічну та політичну ситуацію в Китаї та інших країнах, окреслити стратегічну лінію розвитку республіки на найближчі роки.

Очікується, що під час XIX з'їзду буде оновлено кадрова конфігурація вищих партійних органів - постійного комітету Політбюро, самого Політбюро і ЦК в цілому.

Кітайські комуністи планують переобрати склад керівних органів партії, фото Xinhua

У президії поряд з нинішнім вищим політичним керівництвом перебувають представники попередніх поколінь – колишні генсеки і прем'єри. Найстаршому з них, Сун Піну – 100 років. Єдиний відсутній з колишніх керівників - Чжу Юнкан, колишній член Постійного комітету Політбюро ЦК КПК, нині відбуває довічне ув’язнення за корупцію і «розголошення державних таємниць».

Повідомляється також, що до відкриття форуму вітальну телеграму китайському уряду від імені народу КНДР направив ЦК Трудової партії Кореї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук