У Китаї відкрили найдовшу в світі автомагістраль через пустелю

СвітАндрій Стець, 17 липня 201713830
Протяжність автомагістралі майже 2,45 тис. км

У Китаї для руху автомобілів була відкрита нова автомагістраль G7 протяжністю майже 2,45 тис. км, яка забезпечує пряме сполучення між столицею Китаю Пекіном та найбільшим містом в північно-західній частині країни Урумчі. Особливістю нової магістралі є те, що вона проходить через пустелю Гобі, яка є п'ятою за величиною пустелею в світі, пише польський інформаційний ресурс Rynek Infrastruktury.

Дорога розташована в північній частині Китаю і простягається вздовж трьох районів пустелі Гобі – Бадан Джаран, Тенгрі і Улан-Бузький Шамо. Головною метою будівництва такої дороги було скорочення часу поїздки між Пекіном і Урумчі до 12 годин.

Офіційне відкриття маршруту відбулося у суботу, 15 липня, оскільки основна частина автомагістралі, яка пролягала через пустелю, вже побудована.

Зауважимо, що на даний час в світі немає аналогу китайському проекту дороги, більшість якої проходить пустелею. Шосе забезпечить швидку комунікацію міст, які розташовані вглибині континенту з прибережними містами. Будівництво дороги є частиною ініціативи «пояс і дорога», яка спрямована на магістральне з'єднання Китаю та Європи.

Видання зауважує, що наразі у Китаї активними темпами відбувається розбудова експрес-маршрутів загальна протяжність яких станом на кінець 2016 року становила 131 тис. км.

До слова, раніше український міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував будівництво автобану до ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук