У Києві набула чинності заборона продажу алкоголю в нічний час

Крім того, забороняється розпивання алкогольних напоїв на вулицях і у громадському транспорті

Алкогольні, слабоалкогольна напої та пиво заборонили реалізовувати з 22:00 до 10:00

12 жовтня набуло чинності рішення київської ради про заборону продажу алкогольних напоїв і пива у нічний час. Відповідне рішення опублікувала офіційна газета Київради «Хрещатик».

Згідно з документом, суб’єктам господарювання, які мають ліцензію на продаж алкоголю, заборонили реалізовувати алкогольні, слабоалкогольна напої та пиво з 22:00 до 10:00. Це рішення не стосується ресторанів.

Крім того, Київрада рекомендує поліції Києва посилити контроль за виконанням Кодексу про адмінпорушення, щоб не допускати розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива на вулицях, у парках та скверах, у спортивних установах і громадському транспорті. Суб’єктів господарювання, які порушуватимуть рішення Київради, рекомендують позбавляти ліцензії на продаж алкоголю.

Нагадаємо, 22 вересня Київрада ввела заборону на продаж алкоголю в нічний час.

Раніше, 17 березня Київрада підтримала заборону продажу алкоголю в столичних кіосках. Порушення заборони загрожує розірванням договору пайової участі з власником.

8 квітня міський голова Києва Віталій Кличко підписав рішення Київради про заборону продажу алкогольних напоїв у кіосках столиці. При цьому зазначалося, що у МАФах продаватимуть алкоголь до закінчення строку дії ліцензії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук