У Києві презентували «Баладу про піхоту», присвячену Сухопутним військам

У рамках соціального проекту до Дня захисника України в Києві презентували масштабний ролик «Балада про піхоту», присвячену воїнам Сухопутних військ України.

Як повідомляється на сторінці Сухопутних військ України у Facebook,Авторами проекту виступили консалтингова компанія K&K Group і рекламне агентство TABASCO. Зйомки ролики на навчальному полігоні проводила студія LimeLite Studio за підтримки Сухопутних військ ЗСУ.

«Командування СВУ звернулося до Гната Коробка та Олександра Копила з K&K Group з проханням допомогти в налагодженні комунікації з громадськістю. Початком нашої співпраці був цей ролик, реалізований повністю на волонтерських засадах. Це вражаюча колосальна робота. Хочу подякувати всім, хто взяв участь у його створенні», – висловив подяку заступник командувача Сухопутних військ полковник Олександр Голоднюк.

Автор проекту Гнат Коробко зазначив: «У ролику показані прості речі і справжні люди: солдати і офіцери Сухопутних військ України. Це не супергерої з фільмів. Коли ти спілкуєшся з ними, бачиш звичайних хлопців. Але є речі, які виділяють їх серед інших — справжні воля і дух. Це сила нашої армії. Хочеться також відзначити величезний ентузіазм і згуртованість усіх учасників проекту, а це люди з різних сфер. Така консолідація ще раз доводить: ми змінюємося, змінюється країна».

Автор сценарію Олександр Смирнов (TABASCO) зазначив, що це був один з найскладніших сценаріїв соціального ролика: «Потрібно було знайти символ для сухопутних військ — простий, людяний, позбавлений уявного героїзму і шароварщини. Цей символ-лопатка піхотинця».

Володимир Яценко (LimeLite Studio) вважає, що цей проект — це спосіб захищати свою Батьківщину.

Як зазначили автори проекту, ролик закликає українців вступати на контрактну службу і розповідає про Сухопутні війська.


 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук