У Києві відбулася презентація політичної партії соціальних християн

У Києві відбулася презентація політичної партії соціальних християн
фото uadim.org
Нова політична сила виникла минулого року на базі перейменованої Соціально-християнської партії

У Києві в суботу, 4 березня, відбулася презентація нової політичної партії «Український дім». Про це інформує «Інтерфакс-Україна».

Як зазначається, ця політична сила виникла 5 листопада 2016 року на базі перейменованої Соціально-християнської партії, що була заснована в 2004 році, а її лідером у 2004-2005 рр. була народний депутат України, співачка Оксана Білозір.

«Ідеологія партії «Український дім» ґрунтується на традиційних духовно-світоглядних цінностях українського народу, узгоджених зі стандартами демократії, ідеями гуманізму християнського віровчення, концепції сталого розвитку світової економіки», - йдеться в програмі політсили.

Партія «Український дім» виступає за ліквідацію корупції в усіх органах державної влади, запровадження процедури відкликання депутатів і зняття депутатської недоторканності, запровадження практики прямого народовладдя у територіальних громадах з допомогою референдумів та інших форм, проведення масштабних економічних реформ в Україні.

У зовнішній політиці партія виступає за вступ України в Євросоюз і членство в НАТО, введення військового стану на території Донецької та Луганської областей, відновлення ядерного статусу України у зв'язку з порушеннями Будапештського меморандуму Росією. Крім того, в своїй програмі партія «Український дім» пропонує дозволити усім психічно здоровим та несудимим громадянам купувати і володіти вогнепальною та холодною зброєю.

Головою цієї політичної сили є директор державного підприємства «Український дім» Юрій Стельмащук. В його біографії зазначено, що він є священнослужителем Андріївського собору, займається волонтерською та благодійною діяльністю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук