У Києві затримали грузинських кримінальних авторитетів клану Мераба Джангвеладзе

У Києві затримали грузинських кримінальних авторитетів клану Мераба Джангвеладзе

Оперативники ГУБОЗ України присікли «злодійську сходку» в ресторані одного з готелів в центрі Києва, організовану кількома представниками клану Мераба Джангвеладзе. Вирішується питання про видворення затриманих за межі території України.

Як повідомляє сайт МВС України з посиланням на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, серед затриманих – 38-річний уродженець Кутаїсі, «злодій в законі» на прізвисько «Ватія», 33-річний «злодій в законі» на прізвисько «Лавасоглі Батумський», якого за останні півтора роки міліція затримувала на території України 4 рази, а також представник так званого «Сухумського» ​​клану – 43-річний «злодій в законі» на прізвисько «Гуга».

Намагаючись використати нестабільну ситуацію в Україні затримані планували здійснити перерозподіл сфер впливу. Зокрема, в планах учасників «сходки» було питання про взяття під контроль поставок енергетичного вугілля, а також пасажирських перевезень в Україні та незаконного видобутку бурштину.

«Злодії в законі» планували використовувати в своїх кримінальних інтересах ті конфлікти, які могли виникнути після парламентських виборів. Для цього планувалося використати групи бойовиків, контрольовані злочинцями на тій чи іншій території.

Зазначається, що в даний час вирішується питання щодо добровільного видворення з подальшою забороною в'їзду на територію України для «злодія в законі» на прізвисько «Ватія». Затримані «Гуга» і «Лавасоглі Батумський» будуть поміщені в приймач-розподільник Державної міграційної служби України. Надалі планується їх примусове видворення за межі території України.

«Оперативники ГУБОЗ відзначають, що останнім часом спостерігається явна зацікавленість впливового клану Мераба Джангвеладзе в Україні, оскільки представники цього кримінального співтовариства систематично прибувають до України», - наголошується в повідомленні.

«В Україні стане набагато легше дихати, коли ми видворимо всіх іноземних «джентльменів удачі». Вони намагаються скористатися складною ситуацією іноземної агресії і взяти під свій кримінальний контроль український бізнес. Але ми системно встановлюємо, затримуємо і депортуємо представників кримінальних кланів», - заявив глава МВС Арсен Аваков коментуючи затримання злочинців.

Він запевнив, що правоохоронці «не мають наміру знижувати темпи», а влади «злодіїв в законі» в Україні не буде.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук