У Києві з'явилася вулиця Богдана Гаврилишина

СуспільствоАндрій Стець, 22 лютого 20186011
У Києві з'явилася вулиця Богдана Гаврилишина
фото Пласту
Видатний економіст Богдан Гаврилишин був активним членом Всеукраїнської скаутської організації «Пласт»

Київська міська рада на своєму засіданні у четвер, 22 лютого, ухвалила рішення перейменувала вулицю Ванди Василевської у Шевченківському районі столиці на вулицю Богдана Гаврилишина. Про це йдеться у повідомленні на сайті Київради.

«Насправді Богдан Гаврилишин уже давно більше, ніж видатний громадський діяч. Він геніальний представник нового покоління українців. У зв'язку з цим ми перейменовуємо вулицю Ванди Василевської на честь Богдана Гаврилишина. Тим паче, таку ідею підтримують самі кияни. Протягом двох місяців на сайті КМДА тривало громадське обговорення відповідного перейменування. І таку ідею підтримали 769 осіб з 955», - зазначив секретар Володимир Прокопів.

Раніше передбачалося, що цю вулицю перейменують на честь генерал-хорунжого армії УНР Всеволода Змієнка, однак пізніше було вирішено перейменувати вулицію Ванди Василевської, польської і радянської письменниці. Згідно з законом про декомунізацію, вулиця Василевської підпадає під перейменування.

Богдан Гаврилишин - видатний економіст, член Римського клубу, один із засновників міжнародного економічного форуму в Давосі, багаторічний керівник Міжнародного інституту менеджменту в Женеві, наставник і радник президентів і прем'єр-міністрів багатьох країн.

Був радником першого президента України, чотирьох голів Верховної Ради і трьох прем'єр-міністрів; головою консультативно-дорадчої ради при президії Верховної Ради України. Ініціював створення низки молодіжних організацій в Україні, був активним членом Всеукраїнської скаутської організації «Пласт». Очолював Фонд Богдана Гаврилишина в Києві і фонд «Відродження» в Женеві.

Незадовго до смерті за значний внесок у розвиток України з нагоди 90-річчя був нагороджений «Орденом Свободи» від президента України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук