У київській клініці кажуть, що надали першу допомогу пораненому
Головний лікар клініки Healthy & Happy в Києві, доктор медичних наук Борис Коган запевнив, що лікар їхньої клініки був біля потерпілого через 10 хвилин після повідомлення про подію, що трапилася 23 квітня в центрі міста.
«Оскільки співробітники клініки брали участь у наданні екстреної медичної допомоги пораненому, ми проводимо службове розслідування», – повідомив «Коментарям» Коган.
«Ми за монітором вивчаємо дії кожного співробітника у зв’язку з подією. На сьогодні встановлено, що у вівторок о 15.00 схвильований чоловік повідомив, що на протилежному боці лежить поранений чоловік, з нібито вогнепальним пораненням», – розповів головний лікар клініки.
«Пізніше співробітник міліції роз’яснив, що це не вогнепальне, а ножове поранення», – додав Коган.
На допомогу потерпілому пішов лікар-травматолог. Прийшовши на місце події, він одразу взявся робити «непрямий масаж серця, штучне дихання рот в рот. Але він уже бачив, що удару завдано між 6 і 7 ребром, як йому здалося, це був прямий удар в серце», – сказав головний лікар.
«Тому ознак життя практично достовірних він не помітив. Він продовжував масаж серця до прибуття «швидкої», яка констатувала смерть пораненого», – додав Коган.
За словами головного лікаря, клініка надала допомогу пораненому, проте є недоліки в швидкості проведення цих заходів.
Як повідомляв ZAXID.NET, 23 квітня у центрі Києва на вулиці Саксаганського знайшли тіло чоловіка. За висновком міліції, він помер від ножового поранення.
Це сталася неподалік від клініки Healthy & Happy. Там заявили, що заклад – приватний, "лікарі приймають за попереднім записом і всі зайняті", тож обстежити потерпілого не можуть. Пізніше на вимогу очевидців один із лікарів все ж оглянув потерпілого, однак реанімаційні заходи не допомогли.
Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом ненадання лікарями клініки Healthy & Happy допомоги потерпілому.