У київському військовому ліцеї вперше почали навчати дівчат

Цьогоріч в ліцеї навчатимуться 20 дівчат

Ліцей існує з 1943 року, але дотепер там дівчат не навчали

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна вперше в історії закладу почали навчатися дівчата, повідомив начальник навчального закладу герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук у своєму вітальному слові з нагоди початку нового навчального року.

«Вперше в його (ліцею) історії тут навчатимуться дівчата, які під час вступних іспитів вибороли можливість носити високе звання ліцеїсток Київського військового ліцею імені Івана Богуна», – сказав Гордійчук.

Він додав, що для студентів-юнаків «це своєрідний виклик, адже дівчата не поступаються їм ні в рівні знань, ні у фізичній підготовці, ні в прагненні стати офіцерами Збройних сил України».

Цього року в ліцеї навчатимуться 20 дівчат.

Військовий ліцей було засновано в 1943 році в Чугуєві Харківської області як Харківське Суворовське військове училище. У 1947 році заклад передислокували до Києва і перейменували у Київське Суворовське військове училище (КСВУ). Постановою Кабінету міністрів України від 19 серпня 1992 року на базі КСВУ утворено Київський військовий ліцей. У 1998 році ліцею присвоєно ім’я козацького провідника Івана Богуна.

Нагадаємо, раніше цього року Львівська військова академія вперше дозволила дівчатам вступати на всі спеціальності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук