У липні львів’яни отримають квитанції за послуги з врахуванням субсидій за травень-червень

У квитанціях на оплату комунальних послуг за червень, які надійдуть в липні, вже буде нарахування субсидії за травень-червень. Про це повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

За словами заступниці начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Лесі Дронь, цього місяця відділи соціального захисту отримали необхідну інформацію, яку раніше не могла надати Фіскальна служба. Адже тепер для призначення субсидії потрібна інформація про доходи мешканців за 4 квартали до моменту звернення, а не за попередній календарний рік, як було раніше.

«Ми отримуємо дані про доходи з різних джерел, і якщо є неточності, то мусимо з’ясувати їх причини. Наприклад, хтось змінив прізвище, у когось народилася дитина, хтось раніше не працював, а тепер влаштувався на роботу, хтось знявся з реєстрації або, навпаки, прописався, тощо, і нас про це не повідомив. Тому наполегливо рекомендуємо мешканцям повідомляти нас про такі зміни», – пояснила Леся Дронь.

Проте якщо у квитанції субсидія не вказана – тобто не призначена автоматично, а споживач впевнений, що має на неї право, то він повинен звернутися до районного відділу соцзахисту. Однак, якщо є заборгованість понад два місці з оплати послуг, то субсидія не призначається до сплати боргу або його реструктуризації. Тоді субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, тобто з 1 травня 2017 року.

Субсидія призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням.

До слова, станом на 1 липня 2017 р. у Львові житлову субсидію на наступний термін – із 1 травня 2017 р. по 30 квітня 2018 р. призначено для 102 956 одержувачів. А понад 18 тисяч отримувачів субсидій у Львові отримають відшкодування за зекономлені електроенергію та газ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук