У переданого до ЛКП «Лев» собаки виявили сказ

Працівники підприємства шукають колишніх господарів тварини, щоб попередити їх про інфекцію

Собака Кекс, у якого виявили сказ

У суботу, 11 травня, фахівці Держпродспоживслужби підтвердили, що у собаки, яку передали у ЛКП «Лев», є сказ. Відтак, працівники підприємства розшукують колишніх власників собаки, щоб застерегти їх.

Як повідомляє ЛКП «Лев», 21 квітня собаку на прізвисько Кекс люди принесли у домівку врятованих тварин у парку «Знесіння». У той день працівники парку передали собаку ЛКП «Лев».

«Коли [собака] потрапив на підприємство, був клінічно здоровим, але наляканим. 10 травня ветеринари підприємства помітили дивну поведінку та звернулися у Держпродспоживслужбу міста. Аналізи, проведені сьогодні вранці фахівцями Львівської регіональної державної лабораторії державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, підтвердили невтішний діагноз», – вказано у повідомленні.

Підприємство зазначає, що собака, що був носієм сказу, упродовж всього часу перебування на підприємстві не контактував з іншими тваринами та сторонніми людьми, тож поширення захворювання не відбулося. Проте, поки не відомо, де та у кого тварина проживала до цього. Точно відомо, що тварина не була вакцинована господарями.

«Господарів або людей, що контактували з твариною, чи мають інформацію про господарів Кекса, просимо зголоситися за номером 068 53-54-545», – наголошують у ЛКП «Лев».

Нагадаємо, що сказ – це смертельна інфекція. Людям вірус сказу зазвичай передається при укусі заражених тварин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук