У Луганськ до п’ятьох полонених українських військових приїхали родичі

У Луганськ до п’ятьох полонених українських військових приїхали родичі, повідомили сепаратистські ЗМІ, а в Службі безпеки України підтвердили інформацію.

Як розповів радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі «112 Україна», візит триватиме 1-2 дні, родичі мають передати певну гуманітарну допомогу, листи та зустрітися з полоненими.

«Йдеться про 5 українських заручників… Приїхали їхні близькі, мати, сестра, кілька волонтерів, які їх супроводжують у Луганськ», – повідомив Тандіт.

Він зазначив, що зустріч стала можливою в результаті домовленостей, яких було досягнуто у Мінську та завдяки підтримці Червоного Хреста.

За словами Тандіта, представники силовиків з боку України не можуть зайти за лінію розмежування, «хоча ми неодноразово пропонували свою участь у подібних заходах».

«Представники ОРЛО та Ольга Кобцева (керівник робочої групи “ЛНР” з обміну військовополонених) дали нам усні гарантії... Ми сподіваємося, що цей візит дасть нам певну перспективу у звільненні заручників», – додав Тандіт.

«Більшість з тих, хто перебуває за лінією розмежування, там вже понад рік, майже 2 роки», – додав радник голови СБУ.

Також він повідомив, що аналогічний візит готувався і до Донецька, але «нічим не завершився».

У свою чергу ЗМІ «ЛНР» з посиланням на Кобцеву повідомили, що йдеться про «українських військовослужбовців, яких Київ не вносить до списків на обмін».

«Приїхали родичі 4 осіб, також приїхали супроводжуючі особи і волонтери… Їм буде надано можливість спілкування з близькими, які на цей момент перебувають у СІЗО», – повідомила Кобцева.

Вона зазначила, що поїздка має «гуманітарний характер», а усім, хто прибув, «гарантується повна безпека».

Також в ОРЛО назвали прізвища двох полонених – Владислав Родіонов та Сергій Гладкий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук