У Луцьку відмовились посилювати карантин

Влада міста, яке потрапило до «червоної» зони із поширення Covid-19, стверджує, що рішення державної комісії ТЕБ та НС безпідставне

Останнім часом по статистиці рівня захворюваності на Covid-19 в Луцьку нічого не змінилось

Влада Луцька, який потрапив до найнебезпечнішої «червоної» зони із поширення Covid-19, відмовляється зупиняти громадський транспорт і закривати громадські заклади. Про це написав на сторінці у Facebook радник мера Ігор Поліщук.

На його думку, мотиви віднесення міста до так званої «червоної» зони незрозумілі, адже в останній час щодо статистики по рівню захворюваності на Covid-19 в місті нічого не змінилось.

«Державною комісією ТЕБ та НС (орган з не зовсім зрозумілим правовим статусом) без будь-яких особливих причин віднесено наше місто Луцьк з 3 серпня до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Справжні мотиви такого рішення не зрозумулі, адже в останній час щодо статистики по рівню захворюваності на Covid-19 в місті нічого не змінилось», – написав він.

Поліщук нагадав, що «червоний» рівень означає, що має бути зупинений громадський транспорт, зачинені дитячі садки, заклади громадського харчування, готелі та ін. На його думку це призведе до відсутності роботи й засобів для прожиття у тисяч мешканців міста та ще більші недонадходження до міського бюджету й спричинить величезні незручності та проблеми для десятків тисяч лучан.

«Повідомляємо, що Луцька міська рада не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв‘язку з вищевказаним незрозумілим рішенням. Якщо центральна влада хоче працювати по закону – нехай вводить надзвичайний стан та лише тоді зупиняє транспорт, закриває заклади та приймає інші обмеження», – зазначив він.

Як інформував ZAXID.NET, напередодні трьох областях України визначили «червоні» зони, де будуть діяти найжорсткіші обмеження через пандемію коронавірусу. Це – Луцьк, Тернопіль і Кіцманський район у Чернівецькій області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук