У львівських трамваях та тролейбусах запрацює безкоштовний Wi-Fi

Щоби послуга була безкоштовною, користувачам показуватимуть короткі рекламні ролики

У львівському електротранспорті працюватиме безкоштовний Wi-Fi. Про це 3 травня повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Модеми для безкоштовного Wi-Fi у львівських трамваях вже встановили. До кінця тижня безкоштовний інтернет запрацює і в тролейбусах.

«Станом на сьогодні вже в усіх трамваях є безкоштовний Wi-Fi від компанії „eWiFi“. Ця компанія гарантує Wi-Fi за технологією LTE зі швидкістю до 4 мб/с для кожного клієнта. Якщо навіть всі пасажири одночасно підключаться до мережі, то на швидкість це не впливатиме. Звісно, якщо пасажирів у вагоні буде менше, то швидкість мережі може бути більшою, ніж 4 мб/с», — розповів речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

Встановленням модемів у транспорті займалась компанія «eWiFi». Обладнання компанія встановила за власний кошт, жодних грошей з міського бюджету на це не виділялось.

«Для бюджету міста це нічого не коштує. Обладнання компанія «eWiFi» встановлює власним коштом. Між ЛКП «Львівелектротранс» та «eWiFi» підписано договір про співпрацю з правом розривання на 10 років. Їхня вигода у тому, що під час підключення до мережі буде транслюватись 10-секундне рекламне повідомлення», — додав Іван Бондар.

За словами речника, точка доступу буде доступна у межах вагону та автоматично пропонуватиметься пасажирам. Всі вагони із Wi-Fi позначені наклейками з відповідним знаком. Тестовий режим триватиме приблизно місяць, тому упродовж цього часу можуть виникати технічні несправності.

Нагадаємо, що у 2012 році вже була спроба встановити у львівських трамваях безкоштовний Wi-Fi. У 2014 році, як пише AIN.ua, інтернет працював на маршрутах № 10, № 9 и № 6.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук