У Львівській облдержадміністрації відкрили громадську їдальню

СуспільствоН.Т., 27 вересня 201626850

У приміщенні Львівської облдержадміністрації на вул. Винниченка, 18 відкрили їдальню. Заклад доступний для всіх, а не лише для працівників облдержадміністрації та облради, кабінети яких розташовані у цій же будівлі.

Їдальню обслуговує Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу, якому під час сесії 27 вересня передали в пільгову оренду приміщення на першому поверсі Львівської ОДА.

Коледж сплачуватиме лише 1 грн в рік за оренду 235 м2 по вул. Винниченка, 18. Натомість депутати сподіваються, що таким чином у їдальні ціни будуть значно нижчі, ніж в інших подібних закладах. Окрім того, оплата комунальних послуг їдальні здійснюватиметься із обласного бюджету.

Ціни в їдальні ЛОДА нижчі, ніж у багатьох аналогічних закладах

Саму ж їдальню відкрили на початку вересня, однак лише сьогодні, 27 вересня, депутати облради офіційно затвердили рішення про здачу в оренду комунальних приміщень.

Зазначимо, що у грудні 2015 року в приміщенні Львівської облради, яке розташоване поруч із будівлею ЛОДА, відновили роботу буфету, який також обслуговує Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Однак буфет працює лише у ті дні, коли депутати Львівської облради збираються на сесію (приблизно раз на місяць).

Натомість їдальня в ЛОДА працюватиме в усі дні, крім суботи та неділі, з 10:00 по 17:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук