У Львівській облраді «торгуються» за посаду першого заступника Колодія

Віра Карпінська, 8 квітня 20145211
У Львівській облраді «торгуються» за посаду першого заступника Колодія
фото ZAXID.NET
Львівська облрада

У засіданні Львівської обласної ради 8 квітня оголосили вже три перерви. У кулуарах депутати пояснили, що затримка в роботі пов'язана із "торгами" за посаду першого заступника голови облради.

Спершу депутати не змогли розпочати засідання о 10:00, як було заплановано, і оголосили перерву на 20 хвилин. Згодом засідання розпочали, однак після того, як декілька пропозицій щодо змін до порядку денного не набрали достатньо голосів, було оголошено ще одну перерву.

Втім, після другої перерви це питання в порядку денному не з'явилося. Натомість депутати внесли декілька інших питань, провели "розминку", а потім впродовж півтори години розглядали питання про погодження "сланцевої" угоди, щодо якого так і не прийняли жодного рішення. Після цього депутати відмовилися працювати без передбаченої регламентом перерви, і призупинили роботу ще на 15 хвилин. О 13:00 облрада відновила роботу, однак через годину передбачена перерва на обід.

Щодо претендентів на посаду першого заступника голови Львівської облради, то, як стало відомо ZAXID.NET, кандидує, зокрема, і голова фракції УДАР Оксана Юринець. 

Вона підтвердила ZAXID.NET, що дійсно претендує на цю посаду. Окрім неї, за її словами, претендентів немає, однак посада так і може залишитися вакантною через небажання її заповнювати з боку голови ЛОР, "свободівця" Петра Колодія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук