У Львівському аеропорту вирішили брати гроші за фото- та відеозйомки

Головні новини за 20 листопадаВіталій Кубліков, 20 листопада 2014, 17:18 1176 0

На входах до нового терміналу Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького з’явилися наліпки, які забороняють фото- та відеозйомки. Щоправда, якщо заплатити від 600 до 2000 грн, то адміністрація може дозволити знімання.

Така інформація з'явилася на сайті аеропорту.

У прес-службі аеропорту відмовилися прокоментувати нововведення. Мовляв, на сайті є вичерпна інформація. «У зв'язку з тим, що ДП МА «Львів» ім. Данила Галицького є об'єктом підвищеної безпеки і його головним завданням є здійснення безпечного і якісного обслуговування пасажирів, будь-яка комерційна або некомерційна зйомка (фото-, відео) на території Аеропорту повинна бути погоджена», – йдеться в повідомленні.

Запит треба подати не пізніше, ніж за три дні до бажаної дати проведення фото- чи відеозйомки разом з паспортними даними. Подорожувальники з таких нововведень хіба дивуються.

«В нас постійно щось забороняється. Боролися за одне, а виявляється, що кожен день виникають нові дивні правила», – зазначила туристка Олександра.

Фотографа Андрія Гулу минулого тижня разом з моделлю попросили вийти з приміщення. Чоловік запевняє, фотографував тоді за «дякую» свою знайому. «До нас підійшли міліціонери, один рядовий, сказав, що тут заборонено знімати. Пояснили мені, що значок був на самих дверях аеропорту, що керівництво вокзалу забороняє знімати», – поскаржився фотограф.

Де межа між комерційною і некомерційною зйомкою? Правники ж показують роз’яснення Міністерства інфраструктури на прикладі аеропорту «Бориспіль». Таку заборону урядники пояснюють внутрішніми документами летовища. Втім, каже керівник центру юридичного захисту Олександр Атаманюк, це суперечить Основному закону України – Конституції.

«Особливо, що мене обурює, це питання комерційного характеру. Таким чином можна і в центрі міста, біля Оперного театру, запровадити, якщо хтось хоче сфотографуватися – повинен дати запит, отримати дозвіл в мерії, а вже тоді сфотографуватися», – подивований правник.

Додамо, що аеропорт ще й залишає за собою право відмовити у проведенні зйомки без зазначення причини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук