У Львівському МРЕВ закінчилися номерні знаки

Головні новини Львова за 10.06Віталій Кубліков, 10 червня 2015, 16:57 2474 0

Львівське МРЕВ вичерпало свої запаси державних номерів, залишилися лише тимчасові. Однак їздити на «транзитах» хочуть не всі, тож як ніколи спалахнув ажіотаж на вживану реєстрацію.

За користованими номерами «жива» черга із 60 людей майже тиждень наперед. Не цураються вже ані гнутих, ані із затертими бляхами. Нових табличок немає, старі запаси давно вичерпані.

«Людина зняла автомобіль з обліку і ми одразу ж тому хто перший у черзі передзвонюємо, що його автомобілю присвоєний номерний знак. Люди приїжджають і завершують реєстрацію», - розповів оператор комп'ютерного набору Наталія Чліянц.

Автовласники свої старі номери не поспішають здавати назавжди. Володимир залишив їх на зберігання у МРЕВ. Існує така платна послуга. Каже, що коли підшукає собі нове авто - буде менше клопотів із обліком.

«Три гривні доба і зберігаєш свої номери. Купуєш іншу машину, приїжджаєш і номери ставиш», - пояснив водій Володимир.

Є ще одна лазівка, кажуть завбачливі автовласники - старі номери переоформлювати на нового господаря. Та не завжди є така можливість. Наприклад, якщо машина щойно з-за кордону. Така лихоманка з держномерами характерна не лише для Львова. Подібні випадки є і в інших регіонах, пояснюють в обласному ДАІ.

«Вже десь близько двох місяців не отримуємо номерних знаків з центральної ресурсної бази МВС України, відповідно, ми не можемо їх надати в центри надання послуг», - констатує заступник начальника відділу автотехнічної інспекції обласної ДАІ Олег Ганусин.

Така ситуація склалась після того, як на початку травня МВС змінило постачальника номерних знаків. Тендер виграла одеська фірма "Лемодо", яка раніше не займалась виготовленням номерів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук