У Львівському університеті Франка запровадять навчальний курс для стартаперів

СуспільствоІрина Стельмах, 9 вересня 201711610
У Львівському університеті Франка запровадять навчальний курс для стартаперів
фото Lviv IT Cluster
Найуспішніші студенти ЛНУ ім. І.Франка зможуть взяти участь у проекті Lviv Business Startap LAB

Із 25 вересня на економічному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка стартує проект «Lviv Business Startap LAB». Про це повідомила заступник декана з навчально-виховної роботи економічного факультету ЛНУ Ірена Барилюк під час презентації проекту в межах «Тижня креативного підприємництва» у Львові.

За її словами, у межах проекту буде проведено цикл тренінгів та лекцій, після закінчення яких студенти на основі отриманих теоретичних і практичних знань зможуть втілити свої ідеї у формі start-up проектів. Троє переможців отримають одноразову стипендіальну винагороду у розмірі 5 тис. грн.

Учасниками проекту «Lviv Business Startap LAB» зможуть стати бакалаври четвертого року навчання та магістри першого року навчання ЛНУ ім. Івана Франка із трьох факультетів: економічного, міжнародних відносин та прикладної математики. При цьому вони мають мати найвищий рейтинг успішності.

Тим часом у вересні 2018 року на економічному факультеті ЛНУ планують запустити нову бакалаврську програму «Start Up Економіка».

«Ми хочемо поєднати традиції класичного університету з тими можливостями, які нам дає бізнес для того, щоб створити креативного студента, який готовий постійно розвиватися та рухатись вперед», – повідомила Ірена Барилюк.

У межах цієї програми студенти матимуть шість навчальних дисциплін. Співвідношення англійської та української мов викладання становитиме 60 до 40%. Намір долучитися до програми вже підтвердили Стендфордський університет та Варшавська школа економіки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук