У Львівському ветеринарному університеті встановили цифровий рентгенкабінет

У рамках гранту Європейського Союзу «Ветеринарна школа передової діагностичної техніки зі спеціалізованими лабораторіями» у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького встановлено унікальний цифровий рентгенівський кабінет найвищого світового рівня.

Як повідомили у прес-службі вишу, наразі кращого рентгенкабінету в Україні (у навчальних закладах) за медико-технічними параметрами немає. Таке «обладнання дає змогу отримати цифрове зображення уражених частин тіла дрібної тварини буквально за кілька хвилин, і при цьому не використовується так звана рентгенівська фотоплівка», зазначено в повідомленні.

Обладнання виготовлено в Угорщині (за американською ліцензією). До його комплекту входить власне рентгенівський апарат, системні блоки, два спеціальні потужні монітори, програмне забезпечення. Загальна вартість – близько 800 тис. грн.

«Унікальний цифровий рентгенкабінет дасть змогу господарям собак, кішок, птахів, черепах та інших дрібних тварин швидко пройти діагностику та знайти… місця переломів. А студенти-ветеринари на практиці отримали можливість знайомитись з передовими технологіями та оволодіти найсучаснішими методами досліджень», – наголошують в університеті ветеринарної медицини та біотехнологій.

Цей грант ЄС реалізовує Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького спільно з колегами з Люблінського природничого університету (Польща).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук