У Львові апеляційний суд скасував договір оренди землі із забудовником на «Знесінні»

Львівський апеляційний господарський суд остаточно розірвав договір оренди землі із ТзОВ «Архібуд»

Львівський апеляційний господарський суд у вівторок, 19 вересня, відхилив апеляційну скаргу забудовника ТзОВ «Архібуд» щодо розірвання договору оренди земельної ділянки із Львівською міською радою на вул. Довбуша,15, де він намагався зводити готель усупереч протестів екоактивістів, які відстоюють потребу збереження екосистеми ландшафтного парку «Знесіння». Про це повідомив керівник громадської організації «Ідея нації» Остап Стахів.

За його словами, суд залишив у силі рішення Господарського суду від 7 квітня 2017 року, відповідно до якого був розірваний договір оренди ділянки колишньої військової частини розміром понад 2,8 га по вул. Довбуша 15 між ЛМР та «Архібудом». У суді ZAXID.NET підтвердили цю інформацію.

Як відомо, ТзОВ «Архібуд» планувало збудувати готельний комплекс під Лисою горю. Це викликало хвилю протестів екоактивістів, які вважають, що таке будівництво нищить екосистему ландшафтного парку «Знесіння». Забудовник, натомість, це місце частиною парку не вважає.

Разом із цим, у Львівському окружному адміністративному суді військова прокуратура Західного регіону позивається про скасування незаконної реєстрації незавершеного будівництва на ділянці по вул. Довбуша, 15.

«Вони [«Архібуд»] свого часу уночі залили бетоном частину котловану під будівництво, а потім зареєстрували це як об’єкт незавершеного будівництва. Зараз триває судова боротьба про скасування цієї реєстрації», – пояснив Остап Стахів.

7 липня Львівський окружний адміністративний суд скасував реєстрацію об’єкта незавершеного будівництва на вул. Довбуша, 15. Сьогодні ж він розглядатиме позов заступника військового прокурора Західного регіону до львівського обласного БТІ, яке здійснило таку реєстрацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук