У Львові біля непристосованих пандусів встановлюють кнопки виклику

6 квітня 201114601

У Львові в будівлях міських лікарень, поліклінік біля непристосованих пандусів встановлюють кнопки виклику для допомоги людям з обмеженими руховими можливостями.

Про це 6 квітня на прес-конференції повідомив начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Як розповів ZAXID.NET головний лікар Львова, багато пандусів, встановлені ще за радянських часів, непристосовані для самостійного руху людей на візках. Такі пандуси варто було б змінити, однак у приміщенні новий пандус, виконаний за усіма нормами, буде загороджувати частину коридору, що перешкоджатиме руху інших пацієнтів, відтак вирішили біля пандусів поставити кнопку виклику, натиснувши на яку до пандусу вийде медперсонал, що допоможе пацієнту піднятися по цьому пандусу.

Для пацієнтів зі слабким зором першу і останню сходинку закладу фарбують у жовтий колір. «Давно відомо, що жовтий колір найкраще сприймається слабо зрячими. Ми уже маємо дві подяки за ці «жовті сходинки» від пацієнтів», - зазначив Володимир Зуб.

«За останні два роки для інвалідів ми зробили у плані доступності більше, ніж за попередні 15 чи 18. Є жовті смуги, встановлено сигнали «метро» (звукові сигнали для орієнтування у просторі для незрячих), сучасні пандуси встановлено, таблички зі шрифтом Брайля для людей з обмеженими фізичними можливостями», - зазначив ZAXID.NET Володиимр Зуб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Молодці. 7 квітня 2011, 05:46

  Приємно чути таке про своє рідне місто...Аж ворухнулась якась приязнь до нього. Нарешті, щось добре...Тепер це повинно розгортатись по закону снігової лавини... все більше і більше позитивного

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук