У Львові біля цирку та на Сихові планують встановити атракціони для дітей

9 вересня 20095951

Рішенням міськвиконкому від 21.08.2009 року оголошено конкурс з визначення оператора для встановлення атракціону у Львові. Відтепер основним критерієм визначення переможця конкурсу є не найбільш вигідна цінова пропозиція, а найбільш обґрунтовані заходи зменшення ризику виникнення аварійних та надзвичайних ситуацій. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

"Це зумовлено тим, що безпека та здоров’я наших наймолодших мешканців є значно пріоритетнішими, ніж будь-які гроші, які місто отримає від переможця конкурсу за користування його територією", - прокоментував директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олексій Побурко.

Остап Крукеницький, представник одного із потенційних учасників конкурсу, поділився запропонованими заходами безпеки атракціонів. "Ми встановлюємо надувні атракціони, здебільшого для найменших діток - від 3 років. Їх експлуатація доволі проста, проте про безпеку не можна забувати. Під час експлуатації працівники перевіряють стан атракціону та його кріплення до землі, що дуже важливо, адже надувний атракціон сильний вітер може підняти в повітря. Контролюємо кількість дітей, що бавляться. Також працівники мають аптечки, якщо виникне надзвичайна ситуація. На щастя, поки що такого не було. В цьому конкурсі беремо участь, бо ще плануємо розмістити такі атракціони біля цирку та на Сихові поблизу кінотеатру Довженка", - зазначив Остап Крукеницький.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук