У Львові буде Центр євроінтеграції

30 липня 20082870

При Львівському інституті економіки та фінансів буде створено Центр євроінтеграції із постійно діючим при ньому бюро вивчення громадської думки. Про це сьогодні, 30 липня, під час прес-конференції у Львові заявив директор Інституту трансформації суспільства, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління, віце-президент Громадської ліги "Україна - НАТО" Олег Соскін.

За його словами, наразі вже створені та діють Миколаївський, Житомирський, Чернігівський та Білоцерківський регіональні центри євроатлантичної інтеграції. У процесі створення - Вінницький, Полтавський, Хмельницький, Черкаський, Івано-Франківський, Одеський та власне Львівський центри.

Бюро вивчення громадської думки, яке функціонуватиме при Львівському центрі, проведе у місті опитування на тему європейської інтеграції, результати якого і слугуватимуть подальшим матеріалом для роботи центру. За словами Олега Соскіна, це не буде так зване сурогатне дослідження, які так часто можна зустріти сьогодні, а серйозне опитування, яке відкриватиме методологію, список питань тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук