У Львові демонтовуватимуть літні майданчики, брендовані логотипами алкогольних напоїв

СуспільствоТ.С., 8 квітня 20154780

У Львові заборонено зовнішнє брендування елементів літніх майданчиків та інших торгових точок логотипами алкогольних напоїв. Порушникам цього правила скеровуватимуть приписи про демонтаж брендованих елементів конструкцій.

Про це під час апаратної наради з управлінцями ЛМР, 8 квітня, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми маємо максимально відходити від оцього брендування логотипами алкогольних напоїв парасольок, крісел чи столів на літніх майданчиках. Зовнішній вигляд міста має бути достойним», - зазначив міський голова.

Начальник департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич, під час апаратної наради нагадала, що усі власники літніх майданчиків у Львові поінформовані про таку вимогу, відповідні листи з вимогою не брендувати елементи торгових точок логотипами алкогольних напоїв вони отримали завчасно.

«Ми перевірили всі літні майданчики у місті. Кожен із власників має у розпорядженні відповідні листи з візою управління архітектури міськради, де чітко визначена вимога не використовувати логотипи алкогольних напоїв на конструкціях», - пояснила Кулинич

Директор КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик зазначив, у разі виявлення невідповідності оформлення конструкцій майданчиків до паспортів, виданих управлінням архітектури ЛМР, їх будуть демонтовувати.

«Складатимемо протоколи про невідповідність тимчасового майданчика паспорту і будемо скеровувати відповідні листи у районні адміністрації, які і займатимуться демонтажем таких конструкцій», - пояснив чиновник.

Нагадаємо, 17 травня 2013 року виконком Львівської міської ради вніс зміни до рішення від 21 травня 2010 №569, яким заборонено зовнішнє та внутрішнє брендування торгових точок (вітрин або вікон стаціонарних об’єктів торгівлі та малих архітектурних форм), зображеннями алкогольних напоїв (в тому числі написи «алкоголь»), слабоалкогольних напоїв та пива, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні, слабоалкогольні напої та пиво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук