У Львові діти складуть пазл «Україна моя – єдина»

У Львові перший день фестивалю «Казка у гаю» пройшов, як і було заплановано, 31 травня. Через погодні умови програма була скорочена. Другий день фестивалю перенесли з 1 на 8 червня.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, фестиваль присвячений Дню захисту дітей, відбувається щорічно та є улюбленим святом малечі. Ідея фестивалю – популяризація української казки.

Перший день фестивалю відбувся 31 травня, в якому взяли участь колективи з Київської, Миколаївської областей та м. Суми, але, на жаль, через погодні умови другу частину заходу довелось перенести на 8 червня.

«Відтак, 8 червня з 13:00 до 18:00 у Музеї народної архітектури та побуту продовжиться фестиваль «Казка в гаю», – зазначили організатори.

Головна подія цьогорічного фестивалю – складання карти-пазлу з назвою «Україна моя – єдина». На галявині біля церкви колом будуть розкладені білі фрагменти карти України. Завдання учасників – віднайти цю область, з якої вони приїхали та виразити у малюнку своє бачення України. Складання карти розпочнеться із серця України – Києва, до якого діти поступово докладатимуть решта фрагментів. На завершення юними представниками кримсько-татарського народу буде долучено сонячний український «Крим».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук