У Львові діятиме цілодобова інформаційна служба іноземними мовами

Наталія Зубрицька, 29 травня 201210830
У Львові діятиме цілодобова інформаційна служба іноземними мовами

У Львові з 1 червня працюватиме цілодобова інформаційна служба іноземними мовами за телефоном 297-55-55. Відтак, кожен мешканець міста чи турист зможе отримати актуальну інформацію рідною мовою. Обслуговуватиме цей кол-центр 30 операторів.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, номер працюватиме і після Євро 2012, в основному, для туристів, інформує медіа-центр «Львів-2012»

«Кожна людина хоче максимально багато знати. Таку можливість потрібно надати. З 1 червня у Львові буде багато гостей. Як ми бачимо, за останні роки кількість туристів зростає. Ми повинні доступніше дати відповіді на ті питання, які є і в гостей, і у львів’ян. Можна буде дізнатись, як доїхати у конкретне місце, де купити ліки, які аптеки працюють, де можна смачно поїсти – безмежна кількість питань. Відповіді на ці питання людина, яка приїхала з іншої країни, зможе отримати тією мовою, яку вона добре знає.

Цей сервіс організувало місто спільно з компанією «Аделіна». Ця компанія – потужна структура, де працює більше 800 львів’ян, які обслуговують весь світ. Буде задіяна і міська диспетчерська служба. Ми можемо, маючи 60 виділених ліній, збільшити кількість операторів до 30, аби людина не чекала в черзі, щоб отримати відповідь на дзвінок.

Ця Інформаційна служба буде мати зв’язок з екстреними службами, так само, як має зв’язок з цими службами наш міський диспетчерський центр», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ця служба працюватиме і надалі. Це буде туристичний номер для гостей, які приїжджають», - додав міський голова Львова Андрій Садовий.

«99 тис грн – це сума, яка виділена під обслуговування Євро-2012. Нам довірили обслуговування цієї лінії, ми перемогли у важкому тендері, де брали участь ще 5 інших компаній. Ми ретельно підійшли до підготовки цієї лінії – кожен з працівників усе перевіряв по кілька разів, аби якнайкраще підготуватись до Євро-2012.

Для нас цей проект є дуже важливим, тому ми надали максимально можливі знижки, адже ми також бере участь у проекті та вкладаємо кошти у розвиток міста. Ціни будуть такими, щоб відповідати нашим прямим витратам. Після Євро 2012 дзвінків буде менше, тому витрати на обслуговування будуть на рівні 3-4 тис грн в місяць», - зазначив генеральний директор компанії «Adelina call center» Олег Чорнобривцев.

«Тут люди зможуть отримати оперативну інформацію. Коли ми перейдемо на звичайний режим, буде працювати інша система. Тому зараз маємо шанс відпрацювати роботу на максимальних навантаженнях», – додав Андрій Садовий.

«У нас є можливість працювати цілодобово. І під час Євро 2012 лінія буде працювати цілодобово.

Лінія у пікові навантаження передбачає обслуговування до 30 операторів. Вони усі вже навчені, пройшли внутрішні та зовнішні тестування.

Проект передбачає повне інформаційне наповнення. Кожен турист хоче знати, де йому краще поїсти, де зупинитись, які цікавинки у місті. Цю інформацію знає оператор. Безумовно, у оператора є підказка на комп’ютері. Але кожен з наших операторів знає цю інформацію, бо це окремий виділений проект. Головне – аби клієнти відчували, що вони працюють з людьми. Для нас важлива якість послуг. Є служба, яка перевіряє та контролює якість надання послуг за певними характеристиками», - уточнив Олег Чорнобривцев.

«Оператори на цих лініях – львів’яни, які знають місто і є кмітливими», - зазначив мер Андрій Садовий.

«99 тис грн. – це сума, на яку ми провели тендер. Але ця сума буде оплачена, коли буде проведено роботи. Є чітка фіксована оплата за кожен дзвінок. Червень буде тестовим місяцем, ми зрозуміємо пікові навантаження. За місяць буде більше інформації щодо деталей подальшої роботи»,– уточнив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Буде посекундна тарифікація. Хвилина дзвінка з мобільного телефону коштуватиме менше 1 грн. Дзвінки зі стаціонарного телефону будуть безкоштовними», - додала Валентина Бартошик, начальник адміністративно-господарського управління Львівської міської ради.

«Ця фірма працевлаштувала 800 львів’ян. Вона надає послуги для інших країн світу», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Інформаційну службу створили у рамках проекту «Привітне місто»  для забезпечення інформаційної підтримки на час проведення чемпіонату. Львів’яни та гості міста зможуть отримати необхідну інформацію за номером телефону +38032297-55-55.

Інформаційна служба даватиме відповіді на питання щодо:

- змін в графіку руху транспорту, перекриття вулиць, паркування транспорту;

- проведення культурних заходів та інших подій на території міста;

- отримання медичного обслуговування;

- організації роботи установ та служб у місті на час ЄВРО-2012;

- інформації для вболівальників;

- інформаційної допомоги туристам та іноземцям;

- допомоги у критичних ситуаціях.

Тут працюватиме від 5 до 10 осіб, які надаватимуть інформацію українською та іноземними мовами (англійською, німецькою, португальською) відповідно до потреб клієнта.

Інформаційна служба матиме прямий зв'язок з іншими службами міста. Якщо буде потреба втручання екстрених служб міста 101, 102, 103, 104, то дзвінок будуть переадресовувати на їхній номер без роз’єднання клієнта з оператором Інформаційної служби міста.

Номер Інформаційної служби +38032 297-55-55 розміщено у всіх інформаційних матеріалах, які будуть розповсюджуватися в інформаційних пунктах під час чемпіонату: фан-путівниках, спеціальних картах міста, програмах заходів на червень та інших.  Для львів’ян номер оголошено заздалегідь, щоб можна було запам’ятати його та скористатись в разі потреби. Окрім того, надалі функціонуватиме «Гаряча лінія міста» за номером 15-80.

До роботи «Гарячої лінії міста» долучилися 20 волонтерів, студентів вищих шкіл та осіб, які володіють іноземними мовами. Вони пройшли необхідний курс навчання, отримавши інформацію щодо функціонування гарячої лінії та перейнявши досвід роботи операторів.

Довідка

Adelina Call Center – найбільший аутсорсинговий Контакт Центр в Україні з представництвами в Росії, Білорусії та Туреччині. За 8 років діяльності Adelina Call Center створила понад 1000 робочих місць, переважна більшість яких знаходиться у Львові. 

Adelina Call Center працює з провідними телекомунікаційними та страховими компаніями, посольствами, державними установами, виробниками товарів і послуг, обслуговуючи дзвінки з України, Росії, Казахстану, інших країн СНД, Європи та Північної Америки.

Досвідчені оператори Adelina Call Center спілкуються українською, російською, англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською та польською мовами, тому вболівальники з усієї Європи зможуть отримати швидку та точну інформацію рідною мовою під час перебування у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук