У Львові для літніх людей проводять заняття з оздоровчої гімнастики

СуспільствоХристина Нога, 29 лютого 20128261
У Львові для літніх людей проводять заняття з оздоровчої гімнастики

У Львові об’єднання «Самопоміч» організовує групи здоров’я для літніх людей. Уже працюють такі групи у центрі міста, але заплановано розширення мережі у райони міста. Усі охочі мають змогу безкоштовно відвідувати тренування один раз у тиждень.

На тренуваннях старші люди займаються оздоровчою гімнастикою, яка позитивно впливає на всі функції організму, адже розроблена спеціально для літніх людей. Заняття проводять тренери Міжнародного центру корекції осанки Оксани Слінько.

«Люди літнього віку потребують особливої уваги та індивідуального підходу. На першому занятті були присутні близько 20 пенсіонерів, проте щодня реєструються все більше людей. «Групи здоров'я» - це унікальний проект, який «Самопоміч» реалізовує за підтримки «Академії Грація». З часом будемо впроваджувати групи у всіх районах міста», - зазначив координатор проекту «Групи здоров’я для літніх людей» Юрій Огоновський.

«Коли людина виходить на пенсію, часто вона залишається сам на сам зі своїми проблемами і переживаннями. Програми для старших людей від «Самопомочі» – це можливість зробити життя старших людей трохи веселішим та допомогти вирішити щоденні проблеми. Адже групи здоров’я і центри спілкування – це не лише цікаве проведення часу, а й реальна допомога. Старші люди знайомляться, обмінюються думками, досвідом, знаходять вирішення наболілих проблем. З інших українських міст до нас телефонують, аби запозичити львівський досвід роботи з літніми людьми», - розповідає керівник «Самопомочі» Наталя Міхнова.

Дізнатися більше про групи здоров’я можна в координатора проекту 067-360-06-96 (Олег).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук