У Львові для ветеранів АТО організують співбесіди з роботодавцями

Під час проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» учасники зможуть поспілкуватись із кращими роботодавцями України та пройти співбесіду

Витрати на проживання та харчування під час проекту покривають організатори

Впродовж трьох днів, 27, 28, 29 листопада, у Львові триватиме проект «Ветерани: від діалогу до працевлаштування». Зокрема, 27 та 28 листопада лекції та тренінги проводитимуть з 10:00 до 18:00, а 29 листопада — з 10:00 до 14:00.

Під час проекту ветерани матимуть можливість послухати мотивуючі лекції від успішних ветеранів, поспілкуватися із топовими роботодавцями українського ринку та навіть пройти першу співбесіду.

Проект «Ветерани: від діалогу до працевлаштування» реалізують за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України. Організатором проекту є Всеукраїнська ГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Участь у проекті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування покривають організатори. Для участі у проекті ветерани повинні заповнити реєстраційну заяву.

Запитання щодо участі у проекті можна надсилати на електронну скриньку: [email protected].

Додамо, що 7, 8, 9 листопада семінари у рамках програми пройдуть у Харкові, 12, 13, 14 листопада — у Черкасах, 19, 20, 21 листопада — у Хмельницькому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук