У Львові два паркінги облаштують паркоматами на в’їзді та виїзді

23 жовтня 20121
У Львові два паркінги облаштують паркоматами на в’їзді та виїзді
фото ZAXID.NET
Андрій Білоус

У Львові оголосили конкурс на оператора з обслуговування двох пілотних паркувальних зон на пл. Міцкевича та вул. Валовій. Про це повідомив 23 жовтня на прес-конференції заступник начальника управління транспорту Львівської міської ради Андрій Білоус.

За його словами, додатковими умовами конкурсу є наявність в оператора диспетчерського пункту, можливість проведення відеомоніторингу, кабельний зв'язок з диспетчерським пунктом, встановлення певної кількості велостійок на території паркувальної зони.

Щодо принципів роботи паркінгу, вимогою є встановлення в’їзного та виїзного терміналів, у яких водій, що паркуватиметься у зоні, отримуватиме квитанцію (при в’їзді) та розраховуватиметься (при виїзді). За словами чиновника, має бути передбачена різна форма оплати за паркування: готівкова, безготівкова та безконтактними абонементськими картками.

«Подача заявок триватиме до перших чисел листопада. Потім ще близько двох тижнів – на їх опрацювання», – сказав Андрій Білоус.

Окрім того, як повідомив радник міського голови Львова з питань влаштування велоінфраструктури Олег Шмід, 26 жовтня відбудеться тендер на закупівлю обладнання для облаштування пішохідних зон в історичному ядрі Львова.

Як інформував ZAXID.NET, з 1 квітня 2012 мав вступити в дію пункт 14 постанови Кабміну №1342 від 3 грудня 2009 року, у якому йдеться, що платні парковки в містах України обов’язково повинні бути обладнані паркоматами. Згодом дію цього документу призупинили, оскільки більшість міст не мають належної кількості паркоматів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук