У Львові експонуватимуть твори митців-переселенців зі сходу

Впродовж квітня-травня Львові проводитиметься художня виставка митців з Донбасу та Криму «Код української нації – справжня єдність». 

Під час виставки відбудеться благодійний аукціон, виручені кошти з якого підуть на підтримку хворих дітей-переселенців та дітей з сімей воїнів АТО, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Проект «Код української нації – справжня єдність» складається з кількох підпроектів, що об’єднані однією ідеєю – самоідентифікація громадян України і їхня належність до одного ментального поля, незалежно від національності. Автор проекту – Марія Рец, координатор – Каріна Адам’янц.

«Загальновизнаним є те, що громадян України об’єднують спільні риси національного характеру: любов до волі, емоційність, що виявляється в любові до музики, наближеність українців до природи, культ жінки й родини, духовність, толерантність до інших народів, працелюбність, гостинність. Саме ці риси українського народу знайшли своє відображення в нашому проекті», - розповідають організатори.

Роботи будуть представлені в кількох країнах Західної Європи і у великих містах України – Львові, Києві та Дніпропетровську.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук