У Львові камери вуличного відеоспостереження захищені від крадіїв

СуспільствоІрина Ващишин, 5 жовтня 2016, 19:37 1126 0

Випадків викрадення камер вуличного спостереження за останній час у Львові не було. Але хуліганити мешканці зрідка намагаються, розповів директор ЛКП «Муніципальна дружина» Юрій Діль.

«Це буває рідко, але час до часу хтось намагається відеокамеру чимось накрити або пошкодити. Але, по-перше, камера, коли вона знята, про це сигналізує. По-друге, це помітять диспетчери», – наголосив Юрій Діль.

За його словами, місця встановлення відеокамер у Львові визначали спільно – місто, СБУ і Нацполіція. Усі разом користуються і єдиною відеомережею.

«Брали в’їзди в центр і виїзди – так місто охопили відеонаглядом на 10%, але охопили правильно. Тобто немає можливості проїхати автомобілем центром міста так, щоб не потрапити на одну або дві відеокамери. Місця обирали фахівці, брали до уваги ступінь скупчення людей або проведення масових заходів», – розповіли в міському Центрі безпеки ЛКП «Муніципальна дружина».

«Від -30 до +55 – це робочий режим відеоспостереження у Львові. Це, власне, відрізняє наші доволі дорогі камери від звичайних китайських. Ті можуть працювати від -5 до -20, а коли -15 – вона зупиняється. Нашим камерам також не шкодять й опади. Бо ті, які рухомі, вони мають такий режим, як ми кажемо «стряски». Тобто знизу вона має таку кулю і ця куля є рухомою. Тому камера може рухатись і з себе зливає крапельки дощу», – розповів Юрій Діль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук