У Львові масово крадуть автомобільні номери ЄС

Головні Новини за 03 листопадаВіталій Кубліков, 3 листопада 2014, 17:51 4977 0

У Львові крадії знімають із автівок європейські номери. Повертають тільки за винагороду від 300 до 1000 гривень. Гроші вимагають перерахувати на банківські картки. Свої контакти залишають своїм жертвам за лобовим склом.

Кілька тижнів тому на гачок шахраїв потрапив і львів'янин Павло. З його машини біля дому зняли передній номерний знак. Віддав 350 гривень. Нині ж радить, перш ніж платити - спершу добре пошукати автономери біля машини.

«У мене багато знайомих, половина з них познаходили номери і відновили своїми силами», - розповідає Павло. 

Усе офіційно зробив інший львів'янин Станіслав, який їздить на машині з польською реєстрацією. Мав більше часу і не став «підгодовувати» шахраїв.

«Зробити в Польщі це не так важко, це навіть легко і відносно не дорого. Якщо номер пропонують викупити від 300 до 1000 грн., то в Польщі можна це зробити за 120 злотих не враховуючи дорогу», - каже автолюбитель.

Під гуртожитками Львівського медичного університету чимало машин узагалі стоять без номерів. Це студенти-іноземці так перестраховуються. Аби "бляхи" не поцупили, самі ж її і чатують.

«Я на ніч знімаю їх і ховаю. А міліція нічого не може зробити. Просто не може знайти», - скаржиться студент з Тунісу Аніс.

В обласній міліції констатують, за цей рік в області з машин зняли понад 300 номерів. Ті що таки написали заяви. Втім, це разом з українськими знаками. Окремої статистики щодо єврономерів не ведуть. Кількох злодюжок таки знайшли і їм світить максимум до 3 років.

«За крадіжки номерів з початку року встановлено вже три особи і щодо них матеріали передані до суду», - зазначає речниця обласної міліції Світлана Добровольська.

Фахівці застерігають, деякі місцеві фірми, які виготовляють українські копії, пропонують таку послугу і для єврознаків. Втім, це вже на свій страх та ризик. Дубілкати виготовляють без унікальної голограми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук