У Львові на конференції «Intro» підприємці виробляють інноваційне мислення

19 травня 201114620

19 травня у Львові стартує конференція «Intro», організована Львівською бізнес-школою Українського католицького університету. Вона присвячена інноваціям. «Пітер Друкер сказав, що маркетинг та інновації продукують результати для компанії, а все решта – витрати. Тому за тему конференції обрали інновації, щоб продукувати результати, щоб наш бізнес міг думати ширше, і бути конкурентоздатним на глобальному ринку», - зазначила під час прес-конференції керівник Львівської-бізнес школи Софія Опацька.

Вона додала: «Зараз бізнес починає повертатися до більш довготермінового планування. Власники, топ-менеджери розуміють, що думання на три місяці чи на три квартали вже знову не може добре працювати. У таких випадках інновації – це щось, що може створювати довготермінове бачення для компанії».

За її словами, «Intro» - це можливість почати думати про інновації, думати структуровано разом із тими людьми, які уже мають такий досвід. А ділитимуться своїм досвідом компанії, які в Україні й репрезентують поняття «інноваційності», - це «Майкрософт Україна», «Київстар», «SoftServe», «3М».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук