У Львові на одну ділянку претендують сім’ї учасника АТО і загиблого на Майдані

Головні новини Львова 08.12Ірина Панчишин, 8 грудня 2017, 18:00 696 0

Йдеться про п’ять соток на вулиці Теребовельській, 12. Спершу у 2014 році про приватизацію попросила Софія Коцюба. Проте міська рада їй відмовила, мовляв кількість земельних ділянок обмежена. А згодом дозвіл на виготовлення проекту землеустрою на цю ж ділянку у Ратуші дали учаснику АТО Орестові Потерейку.

«Сталося так, що Львівська міська рада проголосувала першу ухвалу про закріплення цієї ділянки за зовсім іншою особою, що і спричинило виникнення конфлікту, скажемо такого не дуже здорового», – каже директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

На цій вулиці мешкають обидві родини. Спілкуватись із журналістами вони відмовились. Три роки тому Новояворівська міськрада надала дружині загиблого на Майдані Віталія Коцюби вісім соток. Цій же ж сім’ї компанія-забудовник надала двокімнатну квартиру у Львові. А от земельної ділянки не погодили у міськраді, бо жінка не подала усіх документів. На відміну від свого сусіда.

«Паном Потерейком був поданий весь пакет документів, який в нас передбачений інформаційною карткою, як надання адміністративних послуг. На підставі зазначених документів ми зобов’язані були підготувати проект ухвали, винести на розгляд ради», – розповіла в.о. начальника земельних ресурсів департаменту містобудування Ельвіра Колос.

Заразу у Ратуші не мають рішення – кому віддати землю. Голова комісії землекористування розповідає, що пакет документів мають підготувати дві сторони. І тоді дати на розгляд депутатів.

«Коли ті пакети документів є зібрані і вони відповідають законодавству, бо таке так само бувало. Значить тоді на мій погляд це питання би мало розглядатися на сесії Львівської міської ради, і тоді вже депутати могли б це питання оцінити з моральної точки зори», – додав голова комісії землекористування Юрій Муравецький.

Софія Коцюба оскаржила ухвалу міськради про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою. Дві судові інстанції скаргу відхили. Зараз справа – у Вищому адміністративному суді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук